Zúčastněte se soutěže Česká inovace!

Dobrý den,

 jsme partnery projektu Česká inovace, jehož jednou z hlavních aktivit je pořádání každoroční soutěže Česká inovace. Vzhledem k tomu, že se blíží termín uzávěrky soutěže, dovolujeme si Vám zaslat podrobnější informace k soutěži a o přihlášce. Účast v soutěži je poměrně prestižní, je spojená s dobrou mediální propagací, a nepochybně může přispět k úspěšné komercializaci nebo zviditelnění Vašich projektů.

Soutěží Česká inovace mezi velkými společnostmi chceme dát příklad i dalším firmám a poukázat na to, že svět korporací umí inovovat a nebojí se o inovacích hovořit. Mluví-li tyto argumenty ve prospěch České inovace, pak v následujících vidíme přínos pro Vaši společnost:

·      VÍTĚZOVÉ získají věcné plnění od předních partnerů České inovace, ušité na míru. Hlavní vítěz získá mimo jiné 80 000 Kč od generálního partnera ČINu – Ery, obchodní značka ČSOB.

·      ZPĚTNÁ VAZBA od poroty, složená z odborníků různých profesí. Hlavní porotu tvoří David Vrba (ředitel marketingu a obchodu, CEE, 3M), Petr Očko (ředitel sekce fondů EU, MPO ČR), Zbyněk Frolík (jednatel a ředitel Linet), Tomáš Sacher (redaktor Respektu), Karel Havlíček (předseda představenstva AMSP ČR), Silke Horáková (ředitelka CVCA), Vladimír Mařík (předseda poroty, vedoucí katedry kybernetiky ČVUT FEL Praha)

·      POSÍLENÍ prestiže Vaší společnosti jako inovátora

·      NOVÉ MOŽNOSTI s potenciálními klienty a obchodními partnery

·      INSPIRACE z inovačního světa, které Vám bude Česká inovace zprostředkovávat

Přihláška je k dispozici na adrese http://www.ceskainovace.cz/cz/soutez/offline-prihlaska . V případě potřeby rádi pomůžeme (kontaktní osoba: Eliška Lattenbergová, 776 740 396, eliska.lattenbergova@ceskainovace.cz). Uzávěrka soutěže je 21. 11. 2014.

Slavnostní vyhlášení vítězů proběhne na Festivalu Česká inovace, který se uskuteční 27. března 2015 v Národní technické knihovně v Praze. Zástupci všech soutěžních projektů získají zvýhodněné vstupné.

Jsem partnerem České inovace, o.p.s. Česká inovace, o.p.s  je neziskovým projektem úspěšných manažerů a mezinárodně etablovaných firem. Jejich zázemí a know-how vytvářejí jedinečný soubor zkušeností, kterými podporují realizaci zajímavých nápadů kohokoli v Česku. Česká inovace rozvíjí svými projekty dobrou inovátorskou tradici a podporuje konkurenceschopnost České republiky. Veškeré informace o České inovaci a soutěži naleznete na www.ceskainovace.cz.

Prosíme, neváhejte s vyplňováním. Bude Vám to trvat přibližně 45 minut.

Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi inovacemi.

S pozdravem

 Ing. Jiří Sedlák

patentový zástupce


Komentáře jsou vypnuty.